Bodrum Lavabo Tıkanıklığı Açma 7/24 Tesisatçı 05426955017

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bodrum Lavabo Tıkanıklığı Açma :

Kanalizasyon sistemi evlerdeki mutfak, banyo ve tuvalet atıklarının biriktiği yerlerdir. Lavabolar birden fazla eve ve apartmana bağlı olduklarında çok fazla kişinin atıklarının birikmesi sebebi ile Lavabo tıkanıklıkları görülebilir. Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisi tıkanan lavaboyu kırmadan açar. Bunları engellemek güçtür. Özellikle büyük şehirlerde ve nüfusu fazla olan bölgelerdeki Lavaboların sık sık tıkandığına şahit olmaktayız.

Lavabo tıkanıklıkları herkes için bir dert haline gelmiştir. Banyo tuvalet ve mutfaklar kullanılamaz hale gelir. Ve işin daha ciddi boyutunda ise Lavabo artıkları ve atıklı pis sular bu giderlerden evlere geri gelmektedir. Bu durum da evleri ve içindeki eşyaları tehlikeye sokmaktadır. Bu sebeple Lavaboların tıkanmaması için elimizden geleni yapmakta fayda vardır. Herhangi bir sebeple tıkanıklık oluştu ise de, bir Lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman tesisat firması ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Bodrum tıkanıklık açma, Lavabo açma, Pimaş açma Servisi

Lavabo Gider Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

*Telefon numarasına tıklayarak bizi arayabilirsiniz. 

Lavabo tıkanıklığına sebep olacak birçok neden sayılabilir. Bunların en başında büyük yabancı cisimlerin tuvalet giderlerine atılması gelir. Tıkanıklık oluşturacağı düşünülmeyen kağıt peçete ve tuvalet kağıtlarının Lavabolarda birikmesi de Lavabo tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Fakat bebek bezi, normal bezler gibi yabancı cisimlerin tuvaletleri atılması sonucu Lavabolar aniden tıkanabilmektedir. Bu durum da Lavabo tıkanıklığı açma işlemini zorunlu hale getirir. Aksi takdirde evlerimizde bulunan tuvaletleri kullanamaz hale gelebiliriz.

Lavabo tıkanıklığı açma işlemi alanında uzman bir ekip ve bu Lavabo tıkanıklığı açma işlemine uygun olan teknolojik alet ve edevatlar ile yapılması gerekmektedir. Lavabo tıkanıklığına sebep olan artıkların ya da yabancı cisimlerin Lavabo borularından arındırılması gerekir. Bunun için ise teknolojiden yararlanarak üretilmiş kameralı robotlar devreye girer. Bu kameralı robotlar sayesinde herhangi bir kırma işlemi yapmadan yüzeyden kolaylıkla Lavabo tıkanıklığının nerede oluştuğu birkaç dakika içinde saptanmaktadır. Daha sonra yine kırma işlemi yapılmadan kameralı makineler ile tıkanıklığın olduğu yerdeki yabancı cisim ve artıklar kolaylıkla ezme, kırma ve parçalama gibi işlemler ile Lavabo borularından arındırılmaktadır. Yapılacak en son işlem ise Lavabo borularının tazyikli su ile temizlenmesi olacaktır. Böylelikle Lavabo tıkanıklığı kısa sürede açılmış olacaktır. Bu işlemi yapması için alanında uzman olan bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bodrum Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi :

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemini usta kişiler profesyonelce vermektedir. Bu işlem ustaca yapıldığı sürece sorun ortadan kalkmaktadır. Ancak işlemi acemi bir el yaparsa durum daha kötüye dahi gidebilir. Bu yüzden yapılması gereken şey bu durumdaki bireylerin bir usta çağırmasıdır. Bu sayede ustanın vereceği hizmet ile birlikte tuvalet eski haline dönüp kullanıma tekrar açık olabilir.

Tuvalette çeşitli problemler yaşanabilir. Bunlardan biri ve en sık karşılaşılanı ise tuvalet tıkanıklığıdır. Tuvalet tıkanıklığı ise çeşitli sebeplere bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir. Bu durumdan korunmak için ise tuvaletlerde oluşabilecek sorunların önüne geçmek için çeşitli faktörlere dikkat etmek gerekiyor. Bu faktörlere dikkat edilmesi ile beraber hala tuvalet tıkanıyorsa tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılmalıdır.

Tuvalet tıkanmadan önce ise bireyler bazı hususlara dikkat etmektedir. Bu hususlardan en yaygın olanı ise tuvalete pamuk ya da kağıt peçete atmamaktır. Atılan bu pamuk ya da peçete bir zaman sonra tuvalet giderini tıkayarak kullanıcıya çeşitli zorluklar yaşatabilir. İnsanlar ise zorluk yaşamamak için olabildiğince dikkat etmelidir. Ancak yine de problem yaşanabilir. Çünkü bazı durumlarda tuvalet tıkanıklığı bireylerin kontrol edebileceği bir durum değildir. İnsanlar, tuvalete pamuk ya da kağıt peçete atmayarak bir yere kadar önlem alabilir. Ancak tuvalet giderinde yapısal olarak bulunan sorunlar neticesinde de tuvalet tıkanıklığı yaşanabilir.

Tuvaletlerde gidere bağlı çeşitli sorunlar yaşanabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ile birlikte ise bu durum sonlanabilir. Tuvaletlerin temizliğine önem vermek de aynı zamanda tuvalet tıkanıklığını engellemede önemli bir önlemdir. Tuvaleti daima temiz tutmak tuvaletin giderleri için de oldukça olumlu etki bırakır. Bu durumda ise tuvalet tıkanıklığı durumu yaşanmaz. Ancak buna rağmen tuvalet tıkanıklığı yaşandığı taktirde insanlar, usta çağırarak durumun önüne geçebilirler.

Ustalar bu işleri profesyonelce halletmektedir. Ancak bazı bireyler tuvaletleri hakkında yaşadıkları problemleri kendileri çözmeye çalışabilir. Bu durumda ise yapılan yanlış bir müdahale tuvalet giderinde hasara yol açabilir. Bu hasar ise kullanıcıda daha ağır maddi ve manevi hasara sebep olabilmektedir. Bu yüzden profesyonel yardım alınız.

Bodrum Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma :

Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisi günün her saati Bodrum’de hizmet vermektedir. Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisi son sistem son sistem makinalar kullanarak tıkanıklık sorunlu kırmadan giderir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı çok ciddi sorunlar yaratabilir lavabodan çıkan pis su kirli ve kokuludur. Lavabodan çıkan pis su mutfak dolaplarını zarar verir evinizi kirletir parkeleriniz kabarır. Mutfak lavaboları yağdan kaynaklı tıkanır. Zaman içerisinde lavabo borusu doğal borusuna biriken yağlar borunun çapını daraltır su geçirmez hale gelir bu nedenle belirli dönemlerde lavabo gider boruları temizlenmesi gerekir Can tesisat kırmadan su boruları temizler. Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisi kamera ile borunun içine bakar. Bu bir nevi tesisatın röntgenli çekmektir Bodrum lavabo tıkanıklığı açma sahnesi kamera ile baktıktan sonra içeride ne olduğunu görür. Gider açma makinesine uygun uç takarak tıkanıklığa müdahale eder.

Bodrum tıkanıklık açma, Lavabo açma, Pimaş açma Servisi

Lavabo Gider Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

*Telefon numarasına tıklayarak bizi arayabilirsiniz. 

Lavabo tıkanıklığı ve açmak genelde yarım saat ile 1 saat civarında sürer. Açılan lavabo kamera ile görüntülenir. Kamera ile boru içine bakılır. Boru içinin temiz olduğundan emin olduktan sonra gerekli kontroller yapılır sifonu yerine takılır ve su açılır. Lavabodan su gelmezse işlem tamamlanmış olur.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır ?

Mutfak lavaboları genel olarak tesisat sorunlarından kaynaklı ve kullanıcıdan kaynaklı olmak üzere iki nedenden tıkanır.

Lavabo tesisatı yapılırken kullanılan boru yeteri kadar meyil verilmezse zamanla boru yüzeyinde kirlenme olur. Bu kirli yağ tabakası ve yemek artıkları boru yüzeyini kaplar. Yağdan kaynaklı su vurulan akamaz ve geri basar.

Bir diğer neden de lavabo içine atılan yemek artıkları çay posaları salata malzemeleri zamanla boru içinde birikerek tıkanıklığa neden olur.

 

Bodrum Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma Yöntemleri :

Genel olarak basit yöntemlerle basit lavabo tıkanıklıklarını evimizde açabiliriz açabiliriz. Lavabo açıcılar tıkanıklığı açma da son derece etkilidir kaynatmış olduğumuz 2 litre suyu hazırda bekletiriz. 2 paket toz lavabo açıcı yı lavabo giderine dökeriz üzerine de kaynamış olan sıcak suyu dökeriz bir  bekleriz. Bu esnada çok dikkatli olmalıyız lavabo açıcının buharı gözümüze gelebilir koruyucu malzeme kullanmamız gerekir elimize eldiven gözümüze gözlük takarsak kısmen de olsa asit buharından ve yakıcı etkisinden korunmuş oluruz. Bu işlem yapıldıktan sonra ortam iyice havalandırılmalıdır.

Bir diğer  lavabo açma yöntemi ise kılavuz tel kullanmaktır. Nalburdan aldığımız 5 metrelik kılavuz tel sökülen lavabo sifonundan içeriye doğru sokulur ve içeride döndürülür. Kılavuz sustayı lavabo açmak için göndere bildiğiniz en uzak mesafeye göndermelisiniz. Kılavuz susta yöntemi de lavabo açmak için etkili bir yöntemdir.

Kendi  imkanlarınızla Bodrum’de lavabo tıkanıklığını zı açamazsınız uzman tesisatçı desteğine ihtiyacınız vardır. Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisi 7/24 donanımlı araçları ve uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Bodrum lavabo tıkanıklığı açma servisini aradığınız andan itibaren yarım saat ile 1 saat civarında servisiniz adresinizde olur ve lavabo tıkanıklığı sorununu en kısa sürede giderir.

Bodrum Lavabo tıkanıklığı Açma Servisi Hizmetlerimiz :

 • Bodrum Tıkanıklık Açma
 • Bodrum Banyo Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Boru Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Gider Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Kanal Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Küvet Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Logar Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Pimaş Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Logar Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Kuyu  Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Kanalizasyon Tıkanıklığı
 • Bodrum Logar Tıkanıklığı
 • Bodrum Kanal Tıkanıklığı Açma
 • Bodrum Pimaş Açma
 • Bodrum Mutfak Lavabosu Açma
 • Bodrum Yağmur Oluğu Açma
 • Bodrum Bahçe Gideri Açma
 • Bodrum Yer Gideri Açma

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir